Tatuaże na palcach (wewnątrz i na zewnątrz), kostkach, dłoniach, a nawet podeszwach stóp są bardziej popularne niż kiedykolwiek. Część z tego jest zdecydowanie zasługą Instagrama i jego tendencji do popularyzowania nowych rzeczy.

Może rozważasz tatuaż na dłoni, boku dłoni, wewnętrznym palcu lub gdziekolwiek; a może jesteś zirytowany tym, że tatuażysta odmówił wykonania tego tatuażu, który chciałeś i myśli, że albo nie jest wystarczająco utalentowany albo arogancki? A może po prostu chciałbyś uzyskać informacje o tatuażach na palcach, tatuażach z boku dłoni lub czymkolwiek jest najnowsze szaleństwo celebrytów? Jeśli tak, czytaj dalej.

Sprawdź: Studio tatuażu Bydgoszcz

Nie każda skóra jest taka sama i po prostu, niektóre są znacznie lepsze i lepiej nadają się do trzymania tatuażu niż inne. Z technicznego punktu widzenia, główne wady tatuażu to to, że atrament „wydostaje się” i rozprzestrzenia, albo „wypada” i po prostu się tam nie zagoi. Część skóry, w szczególności dłoni, wewnętrznego palca i podeszwy stopy, jest prawdopodobnie najgorszą i najmniej odpowiednią skórą na ciele do wykonania tatuażu. Może zarówno łatwo wypaść, z niewielkim marginesem błędu. Czy da się to zrobić? Tak. Czy tatuaż na wewnętrznym palcu dobrze się zagoi? Może, ale może nie.

Facebook Comments
Załaduj więcej sitab
  • Jak zostać projektantem wnętrz?

    Projektowanie wnętrz stało się dziś bardzo popularną usługą- coraz większa liczba osób prz…
  • Postaw w swoim mieszkaniu na panele.

    Przede wszystkim wytrzymałość Panele Mysłowice to naprawdę doskonały wybór. Jednak w jedny…
  • Oświetleni ogrodowe

    Piękny ogród to duma wszystkich wielbicieli zieleni i posiadaczy zgrabnej działki. Fani og…
Załaduj więcej Tele Polska

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jesteś na etapie zwalczania jakiegokolwiek uzależnienia?

Nie radzisz sobie z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu czy nawet hazardu? Chcesz nie ty…