Szalunki stropowe, nazywane również wieżami podporowymi są bardzo złożonymi konstrukcjami, które umożliwiają budowanie stropów, ich ogromną zaletą jest fakt, iż pełnią funkcję ochronną przez zapadaniem i zniszczeniem. Zapewnienie ochrony jest bardzo ważne, zwłaszcza do momentu gdy będą się one w stanie już samodzielnie utrzymać, i nie będą potrzebować dodatkowej podpory. Szalunki stropowe znajdują duże zastosowanie w inwestycjach, które związane są z budową budynków piętrowych. Szalunki służą jako solidna podpora, dają gwarancję precyzyjnego wykonania. Obecnie w całym kraju istnieje wiele firm które działa w tej branży, posiadają one bardzo bogaty asortyment produktów. Jednym z dobrze prosperujących w tej branży miast są Katowice, bowiem w mieście działa wiele firm budowlanych.

 Oferta szalunków stropowych

Oferta firm budowlanych w Katowicach obejmuje w swoim zakresie takie produkty jak szalunki stropowe, oferta dotyczy zarówno wypożyczenia jak i sprzedaży. Firma oferuje swoim klientom systemy deskowań ściennych i stropowych, warto dodać, iż wszelkie szalunki stropowe oparte są na najwyższej jakości i standardzie budownictwa. Szeroka gama produktów pozwala dokonać właściwego wyboru. Wśród dostępnych szalunków można wymienić podstawowe elementy deskowania, w których skład wchodzą:

  • teleskopowe podpory stropowe, są bardziej stabilne niż drewniane stemple, pozwalają na dokładniejsze dopasowanie do odpowiedniej wysokości stropu
  • trójnogi stalowe, są ochroną przed przewróceniem podpory
  • głowica krzyżowa, ułatwia ustawienie dźwigara
  • dźwigar
  • płyty szalunkowe różnego rodzaju

Proponowane systemy, które oferują firmy w zdecydowany sposób usprawniają pracę, wpływają także na bezpieczeństwo oraz skracają czas realizacji. Jeśli interesują Cię szalunki stropowe Katowice są miastem gdzie znajdziesz sprawdzone i rzetelne firmy budowlane zajmujące się tą branżą.

   Wieże podporowe

Oferowana usługa dotyczy wież podporowych, struktur o wysokości nawet 12 metrów, zbudowane są one ze specjalnych skośnych stężeń, które pozwalają na uzyskanie dobrej formy. Warto zaznaczyć, iż dużą ich zaletą jest przede wszystkim prosty w wykonaniu montaż, dzięki czemu praca wykonywana jest bardzo szybko i płynnie, z metra na metr. Dostępna oferta szalunków stropowych wyróżnia się bezpieczeństwem użytkowania a także nowoczesnym stylem wykonania. Również cena jest bardzo atrakcyjna, szalunki stropowe są elementami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, spełniają wszystkie wymogi europejskie. Jeśli poszukujesz dobrej i zaufanej firmy budowlanej, zapoznaj się z dostępną ofertą szalunków stropowych, i wybierz odpowiedni produkt dla siebie lub Twojej firmy!

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele On

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Kiedy przeprowadzić osuszanie mieszkania?

Osuszanie mieszkania należy przeprowadzić zwłaszcza wtedy, gdy we wnętrzu występuje wilgoć…