Sen jest procesem niezbędnym do regeneracji organizmu. Odpowiednia ilość godzin przeznaczona na sen pozwala nam ranem być pełnymi energi ludźmi, gotowymi na wszelkie wyzwania dnia. Tak, ale co jeśli ma się ze snem problem?
Wymiana poduszki, materaca, zasłony, herbatki nasenne nic nie zmieniają? Nie zasypiasz wcale, albo po nocy budzisz się zmęczony bardziej niż zanim się położyłeś? Masz taki sam problem, jaki miałam ja? Naprawdę wiem, co znaczy fatalna noc, żaden poranek po niej nie może być dobry. A jaki poranek, taki cały dzień.

Nie byłam przekonana co do preparatów na sen, wychodziłam z przekonania, że są zbyt ciężkie na mój organizm. Na codzień odżywiam się lekko i zdrowo, zależało mi, by nie przytłumiać funkcjonowania mojego ciała chemią. Pomyśłam więc, że moją zbliansowana dietę warto podbudować o te witaminy, które w znaczny sposób mogą podnieść standard snu. Jest to sposób nieinwazyjny, w końcu w każdej porcji zażywamy pewną dawkę witamin. Nie spodziewałam się oczywiście niesamowitego efektu, ale nie nastawiałam się negatywnie. Miałam oczywiście problem z wyborem konkretnego suplementu; ostatecznie zdecydowałam się na Forsen Forte Shot dzięki stronie http://forsen.pl/1-spokojny-i-dobry-sen-tanie-i-skuteczne-preparaty-bez-recepty , ponieważ na niej został opisany mój problem. Dlatego postanowiłam zaufać i przekonać się sama.

Udało się. Tak po prostu. Nie jest to może diametralna zmiana, ale ranem czuję, że zwyczajnie spałam… A nie, jak wcześniej miałam wrażenie, że całą noc pokonuję rekord Guinnessa w pływaniu olimpijkim bez chwili wytchnienia. Czuję, że te witaminy działają w zgodzie ze mna. Rytm snu został wyrównany, o to mi chodziło. Zdecydowanie nie wróciłabym do stanu sprzed zażywania witamin…

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
  • Waga kuchenna

    Waga kuchenna stanowi równie ważny element wyposażenia kuchni, co lodówka czy piekarnik. W…
  • Synergia w architekturze

    Synergia (także synergizm) jest definiowana jako „połączona moc grupy rzeczy, kiedy pracuj…
  • Lampy do jadalni – jak wybrać najlepszą?

    Na co dzień trudno funkcjonować bez światła. O ile w dzień zazwyczaj nie ma z tym problemu…
Załaduj więcej Tele Ona

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Wyjątkowa fotografia ślubna – zdjęcia inspirowane miłością

(Imię i nazwisko fotografa) Fotograf Ślubny Rzeszów Nazywam się….Jako fotograf mam p…