HONDA

Reklama: Części motocyklowe Rybnik

Hondę można uznać za jedną z najbardziej inspirujących firm motocyklowych. Historia Hondy zaczyna się podczas II wojny światowej od produkcji pierścieni tłokowych. Niestety, firma jest spustoszona przez wojnę, a założyciel Soichiro Honda jest zmuszony sprzedać swój upadający biznes. Zniechęcony inżynier-wizjoner wykorzystuje środki ze sprzedaży do założenia firmy Honda Motor Co. i rozpoczyna produkcję roweru z napędem.

Od swoich skromnych początków Honda stała się największą firmą motocyklową na świecie. Od momentu powstania Honda sprzedała ponad 300 milionów motocykli. Biorąc pod uwagę wielkość sprzedaży i popularność, Honda może być uważana za jedną z najlepszych firm motocyklowych na świecie. Honda jest również odpowiedzialna za jedyny najlepiej sprzedający się motocykl na świecie: kultową Hondę Cub.

Honda — 10 najlepszych marek motocykli w 2021 r.

Do tej pory Honda ma palec w torcie we wszystkich dyscyplinach motocyklowych. Ich oferta obejmuje wzniosłe i luksusowe 1800CC GoldWing i ich sportową serię CBR, aż po niezniszczalne motocykle terenowe CRF i motocykle miejskie przeznaczone dla motocyklistów miejskich. W różnych dyscyplinach jazdy, Hondy mają jedną wspólną cechę: są chwalone za niezawodność i niskie koszty utrzymania.
Jeśli szukasz solidnego, niezawodnego roweru, który posłuży Ci przez lata, Honda może być jednym z najlepszych wyborów.

Facebook Comments
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Tele On

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jesteś na etapie zwalczania jakiegokolwiek uzależnienia?

Nie radzisz sobie z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu czy nawet hazardu? Chcesz nie ty…