LINERASE BEZPIECZNY KOLAGEN

PRZEZNACZONY DO REGENERACJI SKÓRY, PRZYWRÓCENIA JEJ GĘSTOŚCI, WYGŁADZENIA ZMARSZCZEK, REDUKCJI ROZSTĘPÓW I BLIZN.

PRZEŁOM W ODMŁADZANIU – kolagen nowej generacji

Czy wiecie już jaki zabieg jest hitem tej wiosny?

To nowej generacji atelokolagen UNEFiASE, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. W naturalny sposób odmładza, odżywia i nawilża skórę. Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Zalecany szczególnie do najdelikatniejszych okolic twarzy, szyi i dekoltu, ale również przy rewitalizacji innych obszarów ciała. Dzięki terapii skóra może stać się młodsza nawet o kilka lat!

Na pytania odpowiada DR N, MED. ELŻBIETA PODGÓRSKA specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Jak to działa?

Jest to bezpieczny preparat kolagenu typu I pozbawiony elementów alergicznych, służący do biorewitalizacji skóry. Nie jest wypełniaczem – nie ma ryzyka przemieszczania się i kumulowania produktu w miejscu podania, ponieważ wbudowuje się on w skórę i stymuluje produkcję własnego kolagenu typu III. Pobudza skórę do odnowy – poprawia jej nawilżenie, rozświetla, pogrubia, poprawia napięcie, metabolizm „starych” fibroblastów, dzięki czemu produkują one więcej włókien podporowych. Stymuluje też powstawanie nowych fibroblastów. Nie wywołuje skutków ubocznych. Zalecany do stosowania w okolicy twarzy, dekoltu, szyi, rąk.

Do czego jest stosowany:

Profilaktycznie od 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia. W skórze dojrzałej, do przywrócenia jędrności i gęstości, do wypełniania ubytków, np. blizn potrądzikowych i zanikowych.

Reklama: Salon fryzjerski Rzeszów

Jak przebiega zabieg?

Do preparatu dodaje się małą ilość środka znieczulającego. Następnie wykonuje się płytkie iniekcje śródskórne. Są to wkłucia co 3-4 centymetry, zdecydowanie rzadsze niż przy mezoterapii. Depozyty produktu również są mniejsze, nie tworzą grudek. Preparat rozpływa się w skórze.

Wrażenia

Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Niewielki dyskomfort wiąże się z nakłuwaniem skóry. Po zabiegu przez kilka godzin może utrzymywać się zaczerwienienie i czasem mały obrzęk. Ślady po nakłuciach znikają wciągu kilku dni.

Trwałość efektu

Efekty kuracji widoczne są po 7-14 dniach – widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Efektem można się cieszyć od 12 do 18 miesięcy.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele Ona

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Porównanie wypożyczania lokalnie versus online.

Wypożyczanie narzędzi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem zarówno dla profesj…