LINERASE BEZPIECZNY KOLAGEN

PRZEZNACZONY DO REGENERACJI SKÓRY, PRZYWRÓCENIA JEJ GĘSTOŚCI, WYGŁADZENIA ZMARSZCZEK, REDUKCJI ROZSTĘPÓW I BLIZN.

PRZEŁOM W ODMŁADZANIU – kolagen nowej generacji

Czy wiecie już jaki zabieg jest hitem tej wiosny?

To nowej generacji atelokolagen UNEFiASE, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. W naturalny sposób odmładza, odżywia i nawilża skórę. Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Zalecany szczególnie do najdelikatniejszych okolic twarzy, szyi i dekoltu, ale również przy rewitalizacji innych obszarów ciała. Dzięki terapii skóra może stać się młodsza nawet o kilka lat!

Na pytania odpowiada DR N, MED. ELŻBIETA PODGÓRSKA specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Jak to działa?

Jest to bezpieczny preparat kolagenu typu I pozbawiony elementów alergicznych, służący do biorewitalizacji skóry. Nie jest wypełniaczem – nie ma ryzyka przemieszczania się i kumulowania produktu w miejscu podania, ponieważ wbudowuje się on w skórę i stymuluje produkcję własnego kolagenu typu III. Pobudza skórę do odnowy – poprawia jej nawilżenie, rozświetla, pogrubia, poprawia napięcie, metabolizm „starych” fibroblastów, dzięki czemu produkują one więcej włókien podporowych. Stymuluje też powstawanie nowych fibroblastów. Nie wywołuje skutków ubocznych. Zalecany do stosowania w okolicy twarzy, dekoltu, szyi, rąk.

Do czego jest stosowany:

Profilaktycznie od 25. roku życia w celu zahamowania procesów starzenia. W skórze dojrzałej, do przywrócenia jędrności i gęstości, do wypełniania ubytków, np. blizn potrądzikowych i zanikowych.

Reklama: Salon fryzjerski Rzeszów

Jak przebiega zabieg?

Do preparatu dodaje się małą ilość środka znieczulającego. Następnie wykonuje się płytkie iniekcje śródskórne. Są to wkłucia co 3-4 centymetry, zdecydowanie rzadsze niż przy mezoterapii. Depozyty produktu również są mniejsze, nie tworzą grudek. Preparat rozpływa się w skórze.

Wrażenia

Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Niewielki dyskomfort wiąże się z nakłuwaniem skóry. Po zabiegu przez kilka godzin może utrzymywać się zaczerwienienie i czasem mały obrzęk. Ślady po nakłuciach znikają wciągu kilku dni.

Trwałość efektu

Efekty kuracji widoczne są po 7-14 dniach – widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Efektem można się cieszyć od 12 do 18 miesięcy.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele Ona

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Taxi bez barier: usługi dostępne dla osób z niepełnosprawnościami

W świecie, który dąży do bycia coraz bardziej inkluzywnym, branża taxi odgrywa kluczową ro…