Wierzę, że sami projektujemy nasze życie. Od dziecka marzyłam o to żeby GRAĆ W FILMACH I TWORZYĆ MUZYKĘ. To wszystko mi się spełnia, ale mam apetyt na więcej.

Nie ma dnia. żebym nie przeczytała o niej na portalach plotkarskich. A to że źle dobrała buty do sukienki (której z nas się to nie zdarzyło?), a to że opalała się na plaży bez stanika (bo opalała się w bluzce), a to że walczy o popularność, pozując na ściankach” (nie musi walczyć, od dawna ją ma), a to czy zdała maturę (zdała!). Julia Wieniawa to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show biznesie.

Jadąc na spotkanie z nią, zastanawiam się czy jest taka, jak ją opisują w internecie. Ale już po piętnastu minutach zaczynam żałować, że czytałam te wszystkie plotki o niej. Przede mną siedzi uśmiechnięta, otwarta dziewczyna. Choć ma dopiero 19 lat, nie ma w niej odrobiny zmanierowania. A kiedy zaczynamy rozmawiać, wiem już, że ma pomysł na siebie. „Moje życie przypomina film” śmieje się, kiedy pytam o początki jej kariery.

Faktycznie. Nikomu nieznana dziewczyna, z rodziny bez koneksji w świecie filmu wygrywa casting do roli w jednym z najpopularniejszych polskich seriali „Rodzinka.pl”. Z dnia na dzień rośnie w silę na Instagramie, a później na planie kolejnego serialu zakochuje się w popularnym aktorze Antku Królikowskim. I kiedy jej własna kariera aktorska zaczyna nabierać tempa, z ciekawości próbuje swoich sil w muzyce. Nagrywa piosenkę „Na zawsze”, która z miejsca staje się hitem. Już brzmi jak hollywoodzka bajka, prawda? To jeszcze dodam, że teraz ta bajka jest w najciekawszym momencie: Julia właśnie podpisała kontrakt z należącą do Kayah wytwórnią Kayax, dla której nagrywają m.in. Bródka. HEY, Kasia Nosowska i Maria Peszek. Czy Julia będzie teraz wokalistką? Aktorką? Influencerką? I w której z tych ról jest sobą? Zapytałam ją o to wprost.

rola nr 1
AKTORKA

Tak bardzo kocham życie, że mieć tylko jedno to czasem dla mnie za mało. Dzięki aktorstwu mam wrażenie, że przeżywam kilka żyć. Grając rolę. staję się kimś innym i to mnie fascynuje. Dziś mogę być biedaczką, a za chwilę będę super -gwiazdą, lekarzem, prawnikiem, kim chcę… Gdy byłam mala, przyklejona do telewizora oglądałam filmy na Disney Channel i marzyłam, żeby moja twarz pojawiła się kiedyś na ekranie obok tego słynnego logo. Pięć lat temu poszłam na casting do .Rodzinka.pl”, którą wcześniej uwielbiałam oglądać. Reżyser od razu zdecydował, że chce mnie w serialu. Nagle wylądowałam w samym centrum show-biznesu, który wcześniej wydawał mi się nieosiągalny. Pierwsze dni na planie były stresujące. Wyluzowałam dopiero wtedy, gdy zobaczyłam, że gwiazdy to normalni ludzie, a aktorstwo to po prostu praca.

Żeby być dobrą aktorką, trzeba mieć warsztat. Dlatego za rok chcę zdawać do szkoły aktorskiej. Gdybym zrobiła to teraz, nie miałabym czasu nagrać płyty. Musiałabym zrezygnować z kontraktu z wytwórnią, a szansa na kolejny być może się nie powtórzy. Odkładam więc studia na przyszły rok, ale nie porzucam aktorstwa. W tym miesiącu pojawiła się na horyzoncie duża rola. No i kiedyś chciałabym zagrać w teatrze. Na razie jednak wolę skupić się na tym, co dostałam teraz od losu, czyli na muzyce.

https://www.urodzenipatrioci.pl/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele Ona

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Postaw w swoim mieszkaniu na panele.

Przede wszystkim wytrzymałość Panele Mysłowice to naprawdę doskonały wybór. Jednak w jedny…