Najlepiej jeśli przedsiębiorca prowadzi biznes w okolicy warsztatów samochodowych, lakierniczych lub myjni w mieście powyżej 20 tys. mieszkańców.

Partner musi zainwestować 16 tys. zł (do końca maja, czyli na czas trwania promocji). Cena ta zawiera w sobie specjalistyczny sprzęt do wykonywania usługi, szkolenie, oznakowanie punktu i materiały marketingowe. Obecnie pod logo Speedliner funkcjonuje 9 placówek, w tym 8 franczyzowych.

– Wiosną będą miały miejsce dwa kolejne otwarcia: w stolicy i na Pomorzu. Najczęściej partnerami są mężczyźni w wieku 25-50 lat, ale biznes nie ma wymagań dotyczących konkretnego doświadczenia i wykształcenia -dodaje Krzysztof Dzięcioł.

Skok na spożywczaka

Jeśli czujemy się na siłach aby otworzyć sklep spożywczy warto przeanalizować ofertę dla ajentów Żabki. Firma pozyskuje rocznie 250 partnerów. Jeśli pomyślnie przejdziemy rekrutację, w trakcie której sprawdzane są predyspozycje kandydata, możemy liczyć na pomoc w znalezieniu dogodnej

lokalizacji. Ajent zaczyna pracę w zatowarowanym sklepie, który znajduje się w pobliżu miejsca jego zamieszkania. Partnerzy poszukiwani są nie tylko w dużych miastach, ale również w tych liczących 20 tys. mieszkańców. Firma zapewnia wsparcie marketingowe i logistyczne.

Wynagrodzenie ajenta zależy od wyników finansowych punktu. Sprzedaż z jednego metra kwadratowego wynosi ok. 25 tys. zł. Statystyki dotyczące partnerów angażujących się we współpracę z Żabką podają, że średnia wieku przedsiębiorców to 30-40 lat.

Tanie licencje franczyzowe mają jedną wadę – zwykle niższa inwestycja oznacza jednocześnie niższe zyski. Ale znane są przypadki, że sukces jednej placówki partner kopiuje w innych punktach. W ten sposób może podwoić, a nawet potroić swoje zarobki. A o tym marzy każdy biznesmen.

Daniel Wilk

Spis Treści:

https://telematicsforum.pl/firma-za-male-pieniadze-cz-1/
https://telematicsforum.pl/firma-za-male-pieniadze-cz-2/
https://telematicsforum.pl/firma-za-male-pieniadze-cz-3/
https://telematicsforum.pl/firma-za-male-pieniadze-cz-4/
https://telematicsforum.pl/firma-za-male-pieniadze-cz-5/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele Polska

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Przegląd najnowszych trendów w branży wypożyczania sprzętu budowlanego: innowacje i technologie zmieniające rynek

W dynamicznie rozwijającym się świecie budownictwa, branża wypożyczania sprzętu budowlaneg…