Elektryczna Tesla

Reklama: Sklep motocyklowy Rybnik

Czy rzeczywiście nadchodzi kres produkcji aut, z silnikiem spalinowym? Oczywiście jakiś czas temu pojawiły się informację, iż na terenie Unii Europejskiej od 2035 nie będzie możliwa ich ewentualna produkcja.

Ma to mieć związek przede wszystkim z ograniczeniem emisji spalin CO2 i ochronie środowiska, jednak już teraz słychać głosy iż jest to plan niemożliwy do zrealizowania oraz za krótki czas, by całkowicie postawić na samochody typowo elektryczne. Przede wszystkim trzeba tutaj wspomnieć o tym, iż cały czas wskazuje się niewystarczającą infrastrukturę do ładowania takich pojazdów, również inne problemy związane między innymi z krótką wydajnością akumulatorów czy braku możliwości produkowania ich w tej ilości.

Niemal wszyscy producenci zgłosili sprzeciw, a takie firmy jak Ferrari czy BMW ukierunkowuje się aktualnie na zupełnie inne rynki zbytu, zazwyczaj azjatyckie podobnie zamierza postąpić rumuńska Dacia. W Polsce również pojawiły się negatywne opinie na ten temat, zatem ciężko uwierzyć w to iż cała branża motoryzacyjna zniknie z tego powodu, a wraz z nią setki tysięcy miejsc pracy.

Facebook Comments
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Tele On

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Dlaczego mój telewizor nie włącza się i jak to naprawić?

Naprawa telewizorów – jak poradzić sobie z problemem, gdy telewizor nie chce się włączyć? …