Elektryczna Tesla

Reklama: Sklep motocyklowy Rybnik

Czy rzeczywiście nadchodzi kres produkcji aut, z silnikiem spalinowym? Oczywiście jakiś czas temu pojawiły się informację, iż na terenie Unii Europejskiej od 2035 nie będzie możliwa ich ewentualna produkcja.

Ma to mieć związek przede wszystkim z ograniczeniem emisji spalin CO2 i ochronie środowiska, jednak już teraz słychać głosy iż jest to plan niemożliwy do zrealizowania oraz za krótki czas, by całkowicie postawić na samochody typowo elektryczne. Przede wszystkim trzeba tutaj wspomnieć o tym, iż cały czas wskazuje się niewystarczającą infrastrukturę do ładowania takich pojazdów, również inne problemy związane między innymi z krótką wydajnością akumulatorów czy braku możliwości produkowania ich w tej ilości.

Niemal wszyscy producenci zgłosili sprzeciw, a takie firmy jak Ferrari czy BMW ukierunkowuje się aktualnie na zupełnie inne rynki zbytu, zazwyczaj azjatyckie podobnie zamierza postąpić rumuńska Dacia. W Polsce również pojawiły się negatywne opinie na ten temat, zatem ciężko uwierzyć w to iż cała branża motoryzacyjna zniknie z tego powodu, a wraz z nią setki tysięcy miejsc pracy.

Facebook Comments
Załaduj więcej sitab
  • Podnośniki – najważniejsze aspekty

    Podnośniki wysięgnikowe są formą podnośnika powietrznego, który może być stosowany zarówno…
  • Jak wybrać auto miejskie?

    Zastanawiasz się jak podejść do wyboru auta miejskiego? Z czym musimy się liczyć, poszukuj…
  • Motocykle Hondy

    HONDA Reklama: Części motocyklowe Rybnik Hondę można uznać za jedną z najbardziej inspiruj…
Załaduj więcej Tele On

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jesteś na etapie zwalczania jakiegokolwiek uzależnienia?

Nie radzisz sobie z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu czy nawet hazardu? Chcesz nie ty…