Szczególnie kobiety lubią piękne fryzury, które prezentują się odpowiednio do okazji. Wydawać by się mogło, że zwiewna oraz lekka fryzura nie zrobi na nikim wrażenia. Stosując pewne ozdoby do włosów, jesteśmy w stanie odmienić całkowicie swój wizerunek. Jakie ozdoby są obecnie popularne?

Popularne od wielu lat

Gumki do włosów, spinki, wsuwki oraz kokardki są już znane od wielu, wielu lat. Jednak nigdy nie wyszły z mody. Zauważalna jest pewne metamorfoza ozdób, ale działanie jest niezmienne. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się gumki do włosów dobierane na podstawie kontrastu. Blondynki wybierają ciemniejsze ozdoby do włosów, a brunetki te jaśniejsze.

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się gumki do włosów w stylu folklorystycznym. Z kolei ozdoby mocno świecące, cekinowe, czy też brokatowe odchodzą w zapomnienie. Kojarzą się nam z latami dziewięćdziesiątymi, gdy królował brokat, a włosy na weselach, studniówkach i innych balach przypominały ogromne koki z mnóstwem ozdobników. Obecnie wygląda to nieco inaczej. Na pewno są bardziej dystyngowanie oraz z klasą.

Nie przesadzaj z ozdobami

W dzisiejszych czasach króluje wizerunek naturalny. Mocny makijaż, przesadzone ozdoby do włosów oraz nakładanie brokatowego lakieru nie wygląda dobrze. Żadna kobieta nie chce uzyskać efektu karykaturalnego. Nie wygląda to dobrze. Lepiej kupić kilka dobrych jakościowo ozdób, niż wiele ozdób byle jakich, które na dodatek mogą negatywnie wpłynąć na stan i strukturę włosów. Gdy mamy jakieś wątpliwości, to poradźmy się fryzjera. Jeśli chodzi o gumki, to najzdrowsze dla naszych włosów są gumki satynowe.

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele Ona

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Porównanie wypożyczania lokalnie versus online.

Wypożyczanie narzędzi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem zarówno dla profesj…