import aut

Wiele osób marzy o posiadaniu świetnego pojazdu, który będzie wyróżniał się na polskich drogach. Warto, marzenie to przekuć w czyn, gdyż w dobie Internetu, bez trudu odnaleźć ogłoszenia o aukcjach na których można wylicytować pojazdy rodem z USA. 

Gdzie licytować pojazdy ze Stanów Zjednoczonych? 

Chcąc wylicytować wymarzone auto z USA, warto skorzystać z któregoś z dwóch największych portali z licytacjami samochodów, którymi są Copart i IAAI. Warto na tych portalach licytować, gdyż są to liderzy w branży importu aut, co równie ważne, prowadzą oni weryfikację oferty i w momencie, kiedy okaże się, że mają do czynienia z nieuczciwymi kontrahentami, w trybie natychmiastowym przerywają współpracę. 

Co należy wiedzieć, licytując auta z USA, na Copart? 

Copart to bezpieczne miejsce, w którym znajdują się jedynie zweryfikowane ogłoszenia. Tak naprawdę, Copart to motoryzacyjny portal aukcyjny, który jest znany w zasadzie na całym świecie. Potencjalni kupcy, bardzo chwalą sobie fakt, że mogą dokonać bezpiecznej transakcji, bez konieczności weryfikowania realnego stanu technicznego konkretnego pojazdu. Właściciel prowadzi dom aukcyjny w sposób uczciwy, co z kolei sprawia, że portal jest odwiedzany przez rzesze ludzi, mających pewność, że doskonale zainwestują swe środki finansowe. Wraz z IAAI, Copart jest największą aukcją samochodów ze Stanów Zjednoczonych, jednakże należy zasygnalizować, że od pewnego czasu na poważnego konkurenta dla wspomnianej dwójki, zaczął uchodzić kanadyjski portal, Impact Auto Auctions. Należy jednak zaznaczyć, że przynajmniej w Polsce, kanadyjski IAA nie dorobił się jeszcze ugruntowanej pozycji. 

 

Importer aut  z USA: https://usjdmcars.com/

Facebook Comments
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Tele Świat

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Lampy oświetleniowe wewnętrzne i zewnętrzne

Lampy oświetleniowe użytkowane są zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Podstawową…